Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.
Chcem byť členom

Hrdý nábytok je online

Od pondelka sme uviedli online webovú webstránku www.hrdynabytok.sk ktorá je platformou slovenských výrobcov nábytku združených vo Zväze spracovateľov dreva Slovenskej republiky (NS ZSD SR). Platforma je podporným nástrojom nielen pre výrobcov nábytku a dodávateľov materiálov na jeho výrobu, ktorí sú aj takouto formou prepojení navzájom, ale slúži aj na spotrebiteľov, ktorým poskytne lepšiu orientáciu v nových trendoch vo výrobe a dizajne nábytku.

„Nie je náhodou, že sme platformu sprístupnili práve teraz, pretože od stredy 26.4.2022 sa až do nedele 30.4.2023 koná v areáli agrokomplex – národné výstavisko Nitra najväčší spotrebiteľský veľtrh nábytku a zariadení pre domácnosť, Nábytok a bývanie,“ hovorí predseda NS ZSD SR a viceprezident ZSD SR Mgr. Michal Blizniak a dodáva:

„Pripravili sme niekoľko sprievodných podujatí nielen pre odbornú, ale aj pre laickú verejnosť, ktorú o.i. chceme informovať aj o tom, prečo je výhodné objednávať a nakupovať nábytok od slovenských výrobcov.“

Súčasťou expozície ZSD SR v pavilóne M5 je aj prezentácia práce troch stredných odborných škôl drevárskych, čo je potvrdením podpory ZSD SR a záujmu zamestnávateľov o rozvoj kvality odborného vzdelávania na Slovensku. Tá je demonštrovaná aj tým, že na už spomínanej stránke www.hrdynabytok.sk sú aj odkazy na webové sídla stredných odborných škôl drevárskych. Návštevníci veľtrhu sa budú môcť zapojiť aj ho hlasovania o najlepšiu drevostavbu roka 2022, ako aj do súťaže o niektorú zo šiestich cien, ktoré venovali členské spoločnosti ZSD SR pre všetkých, ktorí si zakúpia vstupenku.

Foto 1 zľava: Lukáš Medveď, Igor Patráš ml., Peter Zemaník, Michal Blizniak pre predstavovaní vizuálu podpornej kampane Hrdý nábytok zo Slovenska.

Foto 2 zľava: Michal Blizniak, Lukáš Medveď, Peter Zemaník a Igor Patráš, ml. Súčasťou projektu budú aj reklamné produkty pre podporu kampane Hrdý nábytok zo Slovenska

Vyrábaš slovenský nábytok?

Staň sa členom našej iniciatívy

Je jedno či si živnostník alebo firma so 100 zamestnancami pripoj sa k nám a buď hrdý, že vyrábaš slovenský nábytok.