Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.
Chcem byť členom

O nás

Členovia Nábytkárskej sekcie ZSD SR sú slovenskí výrobcovia čalúneného i skriňového nábytku z masívneho dreva alebo veľkoplošných materiálov. Sú to veľkí i malí výrobcovia nábytku, ktorí dbajú predovšetkým na kvalitu svojich výrobkov a ich prezentáciu zákazníkovi.

Svoju produkciu umiestňujú nielen doma ale aj v zahraničí.

Vďaka našej aktivite sa podarilo dospieť k projektu efektívnejšej spoločnej prezentácii slovenských nábytkárov na výstave Nábytok a bývanie v Nitre. Vznikol projekt spoločného „Pavilónu slovenských výrobcov nábytku a moderných drevodomov“, ktorého popularita svedčí o záujme spotrebiteľskej verejnosti o domácu produkciu.

Viac o zväze ZSD SR

V prípade záujmu o viac informácií o našom Zväze spracovateľov dreva Slovenskej republiky navštívte našu oficiálnu webstránku.

Navštíviť ZSDSR.SK

Sme garantom odborného programu na výstave Nábytok a Bývanie v Nitre, ktorú tradične navštevujú desiatky tisíc záujemcov, návštevníkov, odborníkov, zákazníkov od nás i zo zahraničia.

Aj táto úspešnosť nášho najprestížnejšieho nábytkárskeho podujatia dáva šancu slovenským výrobcom nábytku ďalšieho rozvoja. Na výstavnom podujatí si overujú výsledky svojho snaženia pred domácim aj zahraničným publikom.

Vyrábaš slovenský nábytok?

Staň sa členom našej iniciatívy

Je jedno či si živnostník alebo firma so 100 zamestnancami pripoj sa k nám a buď hrdý, že vyrábaš slovenský nábytok.