Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.
Chcem byť členom

Vzdelávanie

Remeslo má dnes opäť zlaté dno a práca v nábytkárskom priemysle už dávno nie je len práca s hoblíkom a dlátom. Uspokojí aj náročných a po špičkovej technike túžiacich mladých ľudí. Odzrkadľuje sa, napríklad, aj v projekte duálneho vzdelávania, do ktorého sú zapojené aj prezentujúce sa školy.

Ich súčasní žiaci už majú, takpovediac, isté pracovné miesta v konkrétnych nábytkárskych, či drevo stavbárskych firmách. V tých, v ktorých počas svojho štúdia budú môcť absolvovať odbornú prax. Podnikatelia aj v nábytkárskom a drevospracujúcom priemysle nevyhnutne potrebujú kvalitnú a odborne dokonale vzdelanú pracovnú silu.

Zoznam škôl

Zoznam škôl

Stredná odborná škola drevárska

Zvolen
Webstránka školy

Stredná odborná škola drevárska

Topoľčany
Webstránka školy

Stredná odborná škola drevárska

Spišská Nová Ves
Webstránka školy

Stredná odborná škola lesnícka a drevárska Jozefa Dekréta Matejovie

Liptovský Hrádok
Webstránka školy

Stredná odborná škola drevárska a stavebná

Krásno nad Kysucou
Webstránka školy
Vyrábaš slovenský nábytok?

Staň sa členom našej iniciatívy

Je jedno či si živnostník alebo firma so 100 zamestnancami pripoj sa k nám a buď hrdý, že vyrábaš slovenský nábytok.