Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.
Chcem byť členom

Nábytok a Bývanie GARDENIA 2023

Rokmi a kvalitou overený medzinárodný veľtrh Nábytok a Bývanie vám spolu s výstavou Gardenia 26. – 30. apríla 2023 prinesie množstvo inšpirácie ako si vkusne zariadiť dom, byt aj záhradu. Zariaďovanie bývania nie je jednoduchou záležitosťou, často ide o investíciu na dlhší čas. Ak sa chcete naozaj dobre rozhodnúť, treba poznať všetky alternatívy, ktoré trh ponúka. Pokiaľ nie ste fanúšikom „nákupnej turistiky“ po desiatkach predajní, určite si prídete na svoje. Na jednom mieste tu nájdete všetko pre váš vysnívaný dom, byt aj záhradu.

Práve vďaka našej aktivite sa podarilo dospieť k projektu efektívnejšej spoločnej prezentácii slovenských nábytkárov na výstave Nábytok a bývanie v Nitre. Vznikol projekt spoločného „Pavilónu slovenských výrobcov nábytku a moderných drevodomov“, ktorého popularita svedčí o záujme spotrebiteľskej verejnosti o domácu produkciu.

Viac informácií o nás nájdete v pavilóne M5.

Vyrábaš slovenský nábytok? Staň sa aj ty našim členom.

Vyrábaš slovenský nábytok?

Staň sa členom našej iniciatívy

Je jedno či si živnostník alebo firma so 100 zamestnancami pripoj sa k nám a buď hrdý, že vyrábaš slovenský nábytok.